Cztery Pory Roku: skoncentrowana odżywka do regeneracji skórek i paznokci 5 w 1

By Rupieciarnia drobiazgów - 12:36

Było już o żelu do usuwania skórek tej firmy, a dziś na tzw tapetę idzie odżywka :) Rzadko po nią sięgam, chyba że przypomni mi się, że takową rzecz posiadam ^.^ Jednak obecnie jestem wierna Keratin Bomb z La Rosy a ta pewnie znajdzie się u mojej siostry ;)


Do tej pory się do niej nie przekonałam :)
Odżywka wygląda profesjonalnie, tak samo jak żel do skórek więc można je pomylić, są identyczne :P
Ale ja jakoś zawsze jestem na nie dla produktów typu ' 5 w 1'

Od producenta:


Moja paznokcie nigdy nie były kruche i łamliwe ;) Fakt, odżywka dobrze natłuszcza płytkę i nadaje jej blask.Regeneracji skórek nie zauważyłam ;D

Skład:


Wszystkie 5 olejków mamy wysoko a są to:


Same dobrodziejstwa dla pazurków ;)
Co do działania ... paznokcie się nie rozdwajają, są takie jakie były, nie są twardsze, wygładzenia, regeneracji skórek nie zauważyłam:) Są w takim stanie jakim były :)


Odżywka jest w formie pisaka. Pędzelek jest miękki, z białego włosia jakby. Sama odżywka ma rdzawy kolor. Jest bardzo tłusta :D Jeden obrót żeby wydostać odżywkę daje nam taką kroplę jak widzicie na obrazku, to nam starcza na prawie wszystkie pazurki. Odżywka bardzo długo schnie. Nie radzę malować zaraz po niej pazurków, ponieważ lakier nam się zważy, lepiej odczekać godzinę ;)
Sam aplikator może nie jest zbyt higieniczny ale praktyczny :) Po jakimś czasie napisy się ścierają. Odżywka jest bardzo wydajna - nie wiem kiedy i czy w ogóle ją wykończę :)

Efektu wow tu nie ma.
Odżywka robi to co musi i to podstawę.
Jest słabo dostępna ;/ no chyba, że w drogeriach internetowych.
Myślę, że będzie kosztować do 8 - 9 zł.
Moja ocena: 3,5/5


  • Share:

You Might Also Like

24 komentarze