Yves Rocher / Plaisirs Nature - Mleczko do ciała wanilia z upraw Bio

By Rupieciarnia drobiazgów - 18:36

Balsam do ciała to podstawa. Długo trzeba się naszukać idealnego - ale czy ja go znalazłam?
Zapraszam do wpisu ;)


Z tym mleczkiem spotkałam się nie raz - i w wersji owsianej, brzoskwiniowej. Teraz przyszła pora na siostrę wanilię ;)

Od producenta / skład:


Info ze strony Yves Rocher: Mleczko do ciała Wanilia to kosmetyk pielęgnacyjny, który nawilża skórę całego ciała, pozostawiając ją aksamitną w dotyku, komfortową i przyjemnie, subtelnie pachnącą. Lekka, nietłusta konsystencja łatwo i szybko się wchłania, dzięki czemu zaraz po użyciu mleczka można się ubrać.

Mleczko otrzymujemy w buteleczce o pojemności 400 ml :) Na niej mamy nalepkę o najważniejszych składnikach produktu (Patrz wyżej :P) zaś na dole butelki mamy całkowity skład ;)
Problem można mieć z dozowaniem ponieważ nie mamy tu żadnej pompki czy przycisku typu 'klik'. Otwór jest dość duży więc trzeba uważać z dozowaniem. Polecam aby po prostu poszukać jakąś pompkę od innego mydła/balsamu i ją tu załączyć - wtedy problem z dozowaniem będzie rozwiązany.


       

 Konsystencja biała, trochę lejąca. Obłędny zapach wanilii! Mojej mamie pachniało jak waniliowe ciastko :-D Zapach się utrzymuje bardzo długo ;) Mała ilość wystarczy nam na dany obszar ciała , łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i przyjemną w dotyku ;)
Mleczko jest bardzo wydajne - taka buteleczka starcza na około 2 miesiące ;)


Wszystko co nam obiecuje producent jest spełnione! To ogromny plus wśród kosmetyków tego typu! Jedynym minusem jest brak dozownika ale domowymi sposobami idzie sobie z tym poradzić ;)
Dostępny na stronie Yves Rocher  w różnych wersjach: klik 
400 ml / cena 19,90 zł
Moja ocena: Z pewnością nie raz do niego wrócę. jestem bardzo zadowolona z niego i śmiało polecam ;) 5/5 ;)
      


  • Share:

You Might Also Like

23 komentarze