Yves Rocher, Nutritive Vegetal, Krem odżywiający na dzień 24h

By Rupieciarnia drobiazgów - 22:17

W mojej kosmetyczce na stałe goszczą tylko 3 kremy: Nivea ( chyba każdy go ma :P), Dove i Bambino dla dzieci;) Rzadko sięgam po coś innego - chyba dlatego, że nie wiem jaki do siebie dobrać ;D
Krem stosowała pani Mariola i tak go zachwalała, że wam go teraz opiszę ;)                                             
Ze strony producenta i z opakowania:
Krem odżywiający na dzień 24h jest wzbogacony o koncentrat z Jesionu, który pobudza produkcję lipidów, aby skóra była intensywnie i trwale odżywiona. Produkt zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągania, natychmiast odżywia skórę na 24h i sprawia, że jest miękka, delikatna, aksamitna i odzyskuje uczucie komfortu.
Skład ( ze strony producenta, ja gdzieś zdjęcie ze składem posiałam ;/)
Naukowcy Yves Rocher odkryli i opatentowali składnik, który pobudza naturalne mechanizmy odżywcze skóry – Koncentrat z jesionu. Marka Yves Rocher i jej partnerzy stworzyli przejrzysta i zrównoważoną sieć produkcji , gdzie produkcja odbywa się zgodnie ze starymi sposobami, szanującymi środowisko, gwarantującymi wysoką jakość pozyskanego składnika roślinnego.
Krem otrzymujemy w miłym dla oka żółtym, zafoliowanym kartoniku.  Na kartoniku mamy nalepki  w naszym języku z najważniejszymi informacjami dotyczącymi produktu. Po otwarciu wieczka kremu nie znajdujemy na nim zabezpieczenia jakim jest 'sreberko.' Pudełeczko kremu to szklane opakowanie z plastikowym wieczkiem. Bardzo lekkie, nie czuć go w ręce. 

Krem jest bardzo gesty, zbity i to dla niego duży plus. Dobrze się go nabiera na palce, nie zostawia tłustego filmu i szybko się wchłania. Zapach troszkę podobny do zapachu miodu :). krem świetnie nawilża i usuwa uczucie ściągnięcia. Nie podrażnia ani nie uczula. Krem przez swoją gęstość jest bardzo wydajny - jedno opakowanie starcza na 2 - 3 miesiące użytkowania.


Słoiczek 50 ml w cenie regularniej kosztuje 39 zł.
Czasami jest w promocji za 23.90 zł ;)
Sama na twarzy miałam go z 3-4 razy i efekty są zauważalne! Jestem zdumiona jego działaniem ;)
Dostępny tu: klik
Moja ocena: 5/5   • Share:

You Might Also Like

17 komentarze