Przeczytane w kwietniu ;)

By Rupieciarnia drobiazgów - 14:56

Uff, jak tam mijają wam majówki? ;) Ja swoje spędzam w domku i mi to akurat pasuje :D.
Przyznaję się, w tym miesiącu nie czytałam dużo, zaledwie 3 książki - jak na moje możliwości to jakaś tragedia :P. No ale co ja tam będę dużo opowiadać, same popatrzcie ;)

1. 'Chata' William P.Young klik


Ta książka to nie tylko historia rodziny, gdzie w niewyjaśnionych okolicznościach znika dziecko. To też historia, która nas uczy, pomaga inaczej spojrzeć na otaczający świat - daje sporo do myślenia. Dla jednych może być trudna, wprawdzie mi z początku jej czytanie szło opornie ale udało się! ;) A co wy byście zrobiły gdyby Bóg chciał się z wami 'spotkać'?

Ilość stron: 281

2. 'Dziennik nimfomanki' Valerie Tasso klikRzadko kiedy sięgam po tego typu książki ale tej decyzji nie żałuję. Przeczytałam ją jednym tchem - co prawda jest ciężka w odbiorze bo niektórych rzeczy nie da się pojąć 'ludzkim rozumem' ale jestem pełna podziwu, ze autorka swoją historię opowiedziała - ja nie miałabym takiej odwagi! Gorąco polecam!

Ilość stron: 270

3. 'Nikt nie przyjdzie' Robbie Garner / Toni Maguire klik


Czytając tą książkę zastanawiam się jak można tak postępować z dziećmi? I to siostry zakonne?! Zdarzyło się, że popłakałam sobie gdy czytałam ta autobiografię. Naprawdę podziw dla takich ludzi co potrafią żyć w miarę normalnie po takich przeżyciach - poruszająca, brutalna i pełna smutku opowieść. 

Ilość stron: 302

Jak widzicie przeczytałąm mało ale skupiłam się głównie na książkach biograficznych ;) W tym miesiącu przeczytałam 853 strony ;)

Znacie jakieś dobre biografie?;)

  • Share:

You Might Also Like

37 komentarze