Loreal Paris, Ideal Fresh, orzeźwiające mleczko oczyszczające

By Rupieciarnia drobiazgów - 12:09

Każda z nas ma swoje ulubione produkty do oczyszczania twarzy - dla jednych są to płyny micelarne, dla innych są to mleczka, a jeszcze inne kobietki wola oleje. O ile 'lubię' płyny micelarne to własnie mleczka darzę większą 'miłością' i to właśnie je najcieplej witam w swojej łazience ;) Dlatego po kuzynie micelu z Loreala klik przyszedł czas na mleczko ;)Mleczko Ideal Fresh przeznaczone jest to cery mieszanej i normalnej - czyli taką jaką ja posiadam, może dlatego nie wyobrażam sobie swojej pielegnacji bez niego?;)

Od producenta:


To nie są tylko czcze słowa producenta - to cała prawda! Skóra po użyciu mleczka jest nawilżona, miękka w dotyku i gotowa na kolejny etap pielegnacji. Wszelkie zanieczyszczenia usuwa bez problemu - nie wiem jak to jest z makijażem woodoodpornym bo takowego nie noszę ;). Mleczko nie zostawia żadnego lepkiego filmu na skórze. Jeśli chodzi o zmywanie tuszu to jeśli potrzymacie wacik na rzęsach schodzi bez problemu, ale nie pocierajcie bo wtedy szczypie! Zwykle gdy mi się śpieszy wtedy trę i jest płacz!

Skład:


Jeśli nie będzie pocierać paczadełek tak jak ja, to nie powinno was cokolwiek uczulić, podrażnić. Nieproszonych gości tez nie było ;)

Mleczko jest zamknięte w prostej, prostokątnej butelce. Wszystko no prawie wszystko jest utrzymane w białej, estetycznej szacie co mi się bardzo podoba ;) Zamykanie typu 'klik' nie sprawia problemu, a sam otwor dozowania nie jest ogromny ani za mały.


Zapach mleczka jest delikatny, ciut kwiatowy ale nie utrzymuje się długo. Co mnie najbardziej zdziwiło to wydajność - już niewielka ilość wystarcza nam by dokładnie usunąć zanieczyszczenia z twarzy i paczadełek, zakładam, ze spowodowane jest lekko lejąca się konsystencją produktu - używam go od przeszło miesiąca i zużyłam 1/3 produktu.

Osobiście nie widzę wad w tym mleczku - no dobra, widzę j kiedy pocieram paczadelka ale przecież tak się nie robi!
 Na razie dla mnie to jest nr 1 i zobaczymy czy przebije go woda micelarna, która czeka w zapasach ;)
Mleczko dostaniecie w drogeriiach,a cena za 200 ml oscyluje w granicy 14 - 18 zł.  • Share:

You Might Also Like

27 komentarze