Mój pierwszy wosk / Yankee Candle Soft Blanket

By Rupieciarnia drobiazgów - 10:29

Hej kochane ;)
W jesienne wieczory zazwyczaj odpalałam zwykłe zapachowe świeczuszki i zazwyczaj to mi wystarczyło do czasu ...
Jak się bloguje to ma się ochotę na coś nowego, znacie to? ;> Ja tak mam...notorycznie xD
Na mojej liście pojawiły się woski z YC, szeroko zachwalane jednak ja nie lubię zamawiać świeczek/ wosków przez internet, ja muszę to poniuchać! ;D Ale kiedy wygrałam bon u Monnie wybrałam sobie dwa woski i dziś chcę wam powiedzieć o jednym z nich ;)


Spotkałam się z opiniami, że to bardzo świeży zapach, miły, przytulny ale czy w moim odczuci taki był?

O zapachu / ze strony goodies.pl/

Ciepły, przytulny, dający poczucie bezpieczeństwa – jasny, naturalny kocyk, który w pierwszych latach życia z powodzeniem zastępował najbardziej nawet zmyślne maskotki, a podczas dorosłych wieczorów i nocy sprawdza się jako miła pierzynka. Soft Blanket to esencja beztroskiego dzieciństwa – spędzanego w objęciach zabawy czasu, który codziennie kończył się sesją czytanych przez rodzica bajek. Biały, miękki, delikatny kocyk czule otulał i towarzyszył dzielnie podczas najróżniejszych, wyśnionych przygód. A teraz – nie odstępuje nas na krok, bo jego pachnąca esencja zamknięta została w wosku Soft Blanket.

Moja opinia:

Kiedy odpaliłam wosk nie bawiło długo nim zapach się rozszedł po mieszkaniu. Sam wosk w opakowaniu pachnie intensywnie, mocno ale nie rześko. Z początku zapach mi przypomniał zapach prania! Tak zapach letniego prania przyniesionego z dworu, i to mi się podobało. Było świeżo, ciut rześko, po prostu 'Lenor' w świeczce jak to nazwała moja sis. Ale im dalej tym gorzej ;/ Zapach staje się później słodki, ciężki i mdły. Czuć intensywnie wanilię. Słodka, intensywna woń zapewniła ból głowy dla mojej mamy. Kiedy zapach był już męczący po prostu zgasiłam wszystko. Mimo tego jeszcze przez dwa dni unosił się słodki, mdły zapach po mieszkaniu. Teraz większa część wosku leży w szafie i chyba ją wyrzucę bo zapach mnie 'tłamsi', jest zbyt mocny.

Moje dzieciństwo i mój kocyk zdecydowanie tak nie pachniał.Mój pierwszy wosk z YC okazał się rozczarowaniem i zdecydowanie nie kupię ponownie tego zapachu.

Czas palenia do 8 godzin.
Waga wosku: 22 g
Cena: 7 zł
Dostępny m.in na mintishop.pl
Moja ocena: naciągane 3/5

  • Share:

You Might Also Like

23 komentarze