Avon Skin So Soft- rozświetlający balsam opalający w sprayu

By Rupieciarnia drobiazgów - 14:22

Od czasu do czasu na blogu pojawią się recenzje kosmetyków, których ja osobiście nie używam :) Jednym z nich jest właśnie rozświetlający balsam opalający w sprayu z Avonu :) Dzięki pani Marioli, z którą pracuję mogę wam go opisać ;)Od producenta:
 Delikatny balsam w sprayu nadaje skórze blask naturalnej opalenizny. Jak działa: Po pierwszym użyciu skóra wygląda na delikatnie muśniętą słońcem i staje się stopniowo ciemniejsza, a po czterech dniach nabiera koloru naturalnej opalenizny. Jak używać: Nałóż na złuszczoną skórę całego ciała spryskując ją równomiernie i pozostaw do wyschnięcia na 2 do 3 minut. Uważaj, żeby nie spryskać preparatem ubrań, bo może plamić lub barwić materiały.

Produkt znajduję się w plastikowej buteleczce z motywem złoto-brązowych kolorów . 
Z tyłu opakowania dowiadujemy się, że balsam przeznaczony jest dla osób o średniej karnacji.


Żeby się dowiedzieć co ma w składzie musimy odwinąć z tłu naszą ulotkę;)


Produkt posiada dozownik typu 'klik', niestety ja wypróbowała go raz i jak dla mnie dozownik stawia opór ;/ 'klika' się ciężko ;/ Jego konsystencja jest płynna, mi przypomina wodę :P


Produkt ma drażniący zapach, który długo utrzymuje się na skórze ;/ Po rozpyleniu na skórze zostawia ŻÓŁTY odcień, co wygląda niezbyt fajnie ;/
Wydajny też nie jest ;/ z tego co wiem pani Marioli wystarczył na około 2 tygodnie codziennego użytku.
Skóra ani trochę nie wyglądała na ''muśniętą słońcem.''Jedynym plusem jest brak plam po nim na ubraniach
Produkt nie spełnił tego co nam obiecują. 
Cena regularna - 21-22 zł za 150 ml, często dostępny w promocji za 11.,99 zł ( w obecnym katalogu dostaniemy go za niecałe 7 zł)
Ocena 2,5/5 i z całą pewnością pani Mariola do niego nie wróci.

  • Share:

You Might Also Like

11 komentarze