Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, oliwkowy peeling drobnoziarnisty

By Rupieciarnia drobiazgów - 18:23

Nie skusiłam się na żaden produkty z serii Liście Manuka ;). W sumie sama nie wiem czemu ;->, natomiast na serię oliwkową 'poleciałam' bez wahania ;D. Oprócz wody tonizującej skusiłam się na peeling :) Co jak co ale peelingi schodzą mi najszybciej :) Używam ich prawie codziennie ( wiem, zło;P) ale tak lubię :-D. A teraz przedstawiam wam mojego zielonookiego pana :D


Wybaczcie, ze nie ma 'normalnych' zdjęć ale tak strasznie słońce świeciło, poza tym ten pan chyba się wstydził :P

Od producenta: ( mam nadzieję, że coś widzicie)


Peeling to peeling, niczym specjalnym się nie wyróznia ;). Dobrze oczyszcza skórę, jest łagodny i daje przyjemne uczucie odświeżenia ;) Bez obaw można stosować go częściej niż zaleca producent ;)

Skład:


Peeling zamknięty w plastikowej, miękkiej butli. Podczas jego wydobywania butla strasznie się gniecie ' do środka' co mnie irytuje ;/. Zamykanie na 'klik' trzyma mocno, czasem mam problem z jego otwarciem . Butelka jest przejrzysta więc dokonale widzimy ile nam produktu zostało.


Produkt ma żelową, dość lejącą konsystencję w kolorze żóltym ( albo zielonym jak kto woli ;)). Jest mało wydajny - dość szybko go ubywa przez co starczał na 3 tygodnie użytkowania. Zapach jakiś jest, słabo wyczuwalny no ale jest ;). Peeling jest droboziarnisty ale ja bym powiedziała, ze to 'miał' ;D. Drobinki sa tak małe, ze czasem mnie wkurzają,  podczas mycia zawsze gdzieś kilka sie zapodzieje - jakbyśmy miały w rękach piasek.

Stosowałam go codziennie, krzywdy nie zrobił ale nie podbił mojego serducha.Nieprędko kupię go ponownie ;)
Dostępny na stoiskach Ziai, lokalnych drogeriach.
Za pojemność 200 ml zapłącimy do 8 zł.
Moja ocena: 3/5

  • Share:

You Might Also Like

30 komentarze