Aromatyczna kąpiel z Isaną, sól do kapieli, mandarynka i maślanka

By Rupieciarnia drobiazgów - 15:45

Bardzo rzadko sięgam po sole do kąpieli, można powiedzieć że prawie wcale :-D . Isanowe sole w saszetkach zaczęły mnie strasznie kusić ( baaa w promocyjnej cenie nie mogłam się oprzeć 1,79 zł!) przyczyniła się do tego, że jeden z wariantów trafił w moje łapki, a raczej do wanny :-) Taak mam wannę! Niby nic a cieszy, a teraz porozmawiajmy o tym małym gagatku ;)


Ot, taki mały gagatek, skusił mnie swoim zapachem - co jak co ale zapach czuć przez opakowanie! :) A 80 g przecież raz dwa zużyjemy ;)

Od produceta:


No dobraaa, przyznaje się - nie zużyłam tej soli na jedną kąpiel, tylko na 3 ... taki ze mnie sknerus :-D Zresztą nie widze sensu wsypywania całej saszetki do wody skoro spokojnie można sobie samej dozować ilość ;)

Skład:


Po pierwsze zapach ♥ Pachnie mandarynką ;) Sól barwi wodę na pomarańczowo, a na jej powierzchni pojawia się bała otoczka, która wygląda jakbyśmy zażywały kąpieli w mleku :-D Zapach nie utrzymuje się długo, ale wybaczam mu to, bo przez pierwsza 10 minut jest taki piękny aromat ;) Nie brudzi wanny - łatwo się rozpuszcza ;)


Sól ma postać drobnych kryształków w jakże pięknym pomarańczowym odcieniu! ;) Zdaje sobie sprawę, że sól do kapieli to nic nadzwyczajnego ale dla posiadaczek wanny ( mnie :D) to fajny, aromatyczny dodatek :D


Z chęcią sięgnę po inne warianty tej soli ;)
Saszetka 80 g będzie nas kosztowac do 2 zł w promocji a bez 3 - 4 zł
Dostępna w Rossmannie;)
Moja ocena: 4,5/5

  • Share:

You Might Also Like

35 komentarze