Żel pod prysznic DOVE Purely Pampering z kremem pistacjowym i magnolią

By Rupieciarnia drobiazgów - 08:00

Cześć :)
W sobotę mój Dove sięgnął dna a ja dopiero zabieram się za notkę o nim :)
Zawsze jakoś opornie idzie mi pisanie notki o żelu pod prysznic :P
No tyle gadania a teraz zapraszam do czytania ;)


U siebie w sklepach niestety nie spotkałam tej linii zapachowej a szkoda ;/

Od producenta: ze strony: / idoveyou.pl/

Żel pod prysznic z kremem pistacjowym i magnolią Dove Purely Pampering zawiera formułę Nutrium Moisture unikalne połączenie składników odżywczych naturalnie występujących w skórze. Już pod prysznicem pielęgnuje naturalne piękno skóry i nadaje jej gładkość i miękkość. Zmysłowa kompozycja zapachowa kremu pistacjowego i magnolii gwarantuje odprężenie i relaks.

 Skład:


A teraz przejdźmy do działania:
Żel bardzo mocno się pieni, jest bardzo wydajny. Zostawia skórę nawilżoną i przyjemną w dotyku. Nie podrażnia jej ani nie wysusza. Obietnice producenta są spełnione ;)


Nasz żel zamknięty jest w plastykowej butelce z zamknięciem typu 'klik'. Zamknięcie jest mocne, można połamać sobie paznokcia podczas otwierania., nie jest one najłatwiejsze - trzeba się namęczyć, żeby otworzyć tym bardziej jeśli ma się mokre ręce :) Dozownik jest średniego rozmiaru, dozujemy sobie tyle ile chcemy :) Szata graficzna przejrzysta w delikatnych kolorach :) Nic nie schodzi nic się nie okleja ;) Butelka nie jest taka miękka, plastik aż tak się nie 'wygina' więc żeby wydostać resztki żelu trzeba sporo namachać się ręką ;D


Żel ma lekko zielonkawy kolor. Jest bardzo gęsty. Zapach żelu jest intensywny i boski! <3  Pistacja i magnolia naprawdę dają chwilę odprężenia ;) Na skórze zapach utrzymuje się do 3 godzin :)

Producent powinien popracować nad zmianą  zamykania ;) No i oczywiście ta linia powinna być wszędzie dostępna a nie 'gdzie nie gdzie'

Dostępny w marketach, drogeriach.
Pojemność 250 ml kosztuje do 12 zł
Moja ocena: 4/5

Pamiętajcie o rozdaniu 
klik:


  • Share:

You Might Also Like

19 komentarze