gel

My secret gel effect nail polish 258 dark orange & My secret hot colors 248 fuchsia

By Rupieciarnia drobiazgów - 09:45

Po prawie dwumiesięcznej przerwie  od ostatniego lakierowego postu wracam by pokazać Wam moje maluszki :D. Do prezentacji mam kilka lakierów jednak niekiedy stan moich skórek nie pozwala by wyjść z tym do ludzi a mając na uwadze Wasze dobro psychiczne i to, że mianuję siebie hasłem 'blogerka urodowa' czekam na lepszy ich moment. I ten moment właśnie nastał - na pierwszy rzut a raczej na pierwsze Wasze spojrzenie chcę Wam pokazać maleńkie buteleczki lakierów My Secret w idealnych dla mnie odcieniach - bądź co bądź ale pomarańcz + rudość = szaleństwo, a kolor fuksji to ostatnio moje największe okrycie i zauroczenie jednocześnie. 


Posty lakierowe zazwyczaj są krótkie, treściwe i pełne zdjęć i tak będzie w tym przypadku :D.

Nowoczesna formuła lakieru do paznokci, bez użycia lampy UV zapewnia: łatwą aplikację, niezwykły połysk, trwałość do 7 dni i odporność na uderzenia.

 Zaczniemy od tego, że oba lakiery zamknięte są w małych kwadratowych buteleczkach.  Pędzelki mają dość krótkie, nie są wąskie ani szeroki: z jednej strony są ok , fajnie się nimi maluje ale z drugiej nie przywykłam do tej długości ;/,
Nie smużą, nie bąbelkują, Oba kryją już po 1 warstwie - jednak ja zawsze i tak daję dwie ;).
Zmywa się je łatwo, nie barwią płytki a w ładnym stanie utrzymują się 4 - 5 dni.No i oczywiście pięknie błyszczą ;D. Schną błyskawicznie.
No dobra ale co ja będę mówić - lepiej je Wam pokażę :).

258 dark orange to bardzo intensywna pomarańcz. Wygląda obłędnie i idealnie kontrastuje z moimi rudymi włosami. Jest żywa, istnie letnia czy tam wiosenna. jednak ja uwielbiam takie energetyczne kolory nawet ponurą jesienią czy białą zimą ♥.
Na paznokciach są dwie warstwy, a zdjęcie zostało zrobione pół godziny po malowaniu.248 fuchsia jest odrobinę podobna do opisywanego w listopadzie lakieru P2 ---> klik. Naprawdę lubię ten kolor. Lubię fuksję ;). 248 ma to do siebie, że pasuje niezależnie od okazji czy pory roku ;).  Wybaczcie tego kudła co tam się przykleił ale akurat kot się nawinął i go miziałam w świeżo pomalowanych pazurach ;DWiem, wiem skórki ale nie jest tak źle, mogło być gorzej :D

Aktualnie strona My Secret informuje, że jest wyprzedaż tych cudaków i ich cena za 10 ml wynosi 3.99 zł.
Oczywiście dostępne w Naturze ;)

  • Share:

You Might Also Like

41 komentarze