Dermedic, NORMACNE Preventi, płyn micelarny H2O

By Rupieciarnia drobiazgów - 11:11

Oczyszcznie twarzy jest bardzo ważnym etapem przy każdej cerze - przy mojej miesznce temu rytuałowi poświęcam bardzo dużo czasu. Mimo, że bardziej sympatią darzę mleczka do demakijażu to nie jestem obojętna na wszelkie płyny micelarne - w końcu ciągłe odkrywanie nowych rzeczy sprawia dużo radości :-). Kiedy nawiązałam współpracę z firmą Dermedic nawet nie przypuszczałam, że otrzymam płyn micelarny w paczce - całkowite zaskoczenie! Odstawiłam mleczko z Loreala i zaczęłam nowy 'romans' ale czy nie złamało mi to serducha?


Ale zanim zacznę Wam nawijać musicie wiedzieć, że marka Dermedic jest polecana przez najlepszych dermatologów ( pediatrów i nie tylko) w Polsce  ;) Ich dermokosmetyki cechują się najlepszymi składnikami, a woda w nich wykorzystywana jest najwyższej czystości.


Z linii Normacne stosuję 3 produkty: płyn, serum i krem na noc.
 Płyn to produkt o którym dość szybko wyrobiłam sobie opinię. Powód? W konfrontacji 'obietnice' a rzeczywistość wypada dobrze - każda obietnica ma swoje pokrycie. Lubię płyn za szybkie uczucie odświeżenia, dokładne zmycie makijażu ( chociaż z tuszem to jest różnie), nie szczypanie w paczadełka. A świecenie / przetłuszczanie się skóry? Już nawet nie pamiętam co to było - a przypuszczam, że całe trio produktów do tego się przyczyniło. Przy pierwszym użyciu czułam 'lepką warstwę' na buzi jednak już przy drugim, trzecim podejściu nie miałam takiego odczucia.


Jeśli chodzi o skład to powiem Wam tak: gdy wacik z płynem używam na twarz jest ok, nic się nie dzieje ale jeśli zwilżonym płatkiem 'przetrę' skóre szyi i dekoltu to w tych miejscach wyskakują mi drobne krostki co jest dla mnie niezrozumiałe bo nigdy nic mi tu nie wyskakiwało :O


Plastikowa, przeźroczysta butla z dodatkiem koloru niebieskiego jest estetyczna ale ma ten 'apteczny' wygląd - nie jest to złe bo zaraz nasuwa się myśl ' skoro z apteki to musi być dobry' nic mylnego! Z dozowaniem nie ma problemu a sam płyn okazuje się być wydajny - myślę, że spokojnie na 5 - 6 tygodni wystarczy.
Co najważniejsze - on pachnie! Tak jakby mydlano - ziołowo, aromat jest przyjemny i sądze, że to głównie zasługa rozmarynu ;)

Ogólnie mówiąc lubię płyn, stosuję rano i wieczorem na twarz, na szyję i dekolt nie stosuję - widocznie tu płyn 'nie ma nic do roboty' skoro wyskakują mi małe krostki. Używanie go to dobra rzecz dla skóry mojej twarzy i z głównego zadnia wywiązał się na piątkę.

Produkty Dermedic dostaniecie w wybranych aptekach ( w moich ich niestety nie ma:(). Płyn mamy w dwóch pojemnościach 200 ml i 400 ml. Na  iperfumy.pl płyn jest w cenie  25.66 zł ( 200 ml) oraz 42.42 zł.( 400 ml).

  • Share:

You Might Also Like

26 komentarze