Roberto Cavalli Paradiso

By Rupieciarnia drobiazgów - 10:00

Usiądź. Zamknij oczy - wycisz się. Wyobraź sobie swój mały raj, swoje małe królestwo gdzie jesteś w pełni wolna, nie ogranicza Cię nic a każda drobnostka znaczy dla Ciebie więcej niż możesz przypuszczać. Masz już to? Czujesz to? To teraz czas na mnie, czas na mój raj.


Zamykam oczy, zaczynam oddychać wolniej a w głowie krystalizuje się obraz mojego raju. Co widzę? Czyste, piękne uczucie. Uczucie miłości tak głębokiej, tak szczerej, że czasami zapiera mi dech! To uczucie mnie nie przytłacza - ono mnie otwiera, pokazuje inną stronę , pokazuję inną mnie - zawadiacką, buntowniczą, przepełnioną szczęściem, i własnie tym szczęściem dziś się dzielę!


Paradiso czyli raj na ziemi, gdzie szczęście nigdy nie przemija. Kobieta nosząca ten zapach może cieszyć się i delektować przyjemnością przez cały czas. Nowa wyrafinowana natura kobiety wg Cavalli. Paradiso- niczym raj, nieskazitelnie czysty, ale i dziki, jak cała natura Roberto Cavalli.

Nuty głowy: cytrusy, bergamotka, mandarynka
Nuty serca: jaśmin
Nuty bazy: cyprys, sosna, wawrzyn (laur)

Paradiso to jest mój zapach! <3 .To zapach, który chodził za mną przez miesiące, zapach, który od pierwszych aromatów uderza mnie jedną myślą 'pure love' <3

Za każdym razem gdy noszę go na sobie mam świadomość tego, że ta kompozycja była mi dana od serca. Od serca mojego Karol i jesli mi przyjdzie wymienić mi jeden aromat związany z naszą miłością to zdecydowanie to będzie Paradiso! <3


Czysta, prawdziwa i niezmącona miłość potrzebuje odpowiedniej oprawy. I tak jak kobiety z chęcią widziałyby u siebie gigantyczny diament na palcu tak ja swoją 'miłość' mam zamkniętą w eleganckim flakonie - prawie diamencie!

Diamenty podobno są najlepszymi przyjaciółmi kobiety - mój diament jest szklany, z idealnym szlifem . Jest jak lustro, w którym widzę wszystko w jasnych, klarownych barwach. Jest odbiciem mojego małego skrawku raju - raju, w którym odnajduję beztroskę jak i ukojenie. Ach zapomniałam o tym lekkim złotym akcencie. Doskonałość!


Zaskakująca wielogodzinna trwałość ( chociaż czuć go na ubraniu nawet na drugi dzień!) sprawia, że nawet gdy mam ciężką przeprawę, biorąc głęboki oddech czuję się jak w niebie! Moim prywatnym niebie! I uwierzcie mi, nie ma nic lepszego niż poczucie, że tam gdzieś jest ten Twój 'luby' - facet, kochanek, mąż - nie ważne kto, w moim przypadku ON jest nicią łączącą  zapach z najpiękniejszymi wspomnieniami - z NASZYMI wspomnieniami!


Paradiso to zapach intensywny, cytrusowy, orzeźwiający. I głównie akord cytrusowy odgrywa tu kluczową rolę - jaśmin ujawnia się tak delikatnie, że niektórzy nie dostrzegają tego aromatu. Moje znajome, które go niuchały odrzekały 'czuć cytrynę i coś jeszcze' o.O
Można powiedzieć, że to zapach na cieplejsze pory roku ale uwielbiam go gdy ubieram gruby wełniany swetr, uwielbiam go gdy mam krótki rękaw - uwielbiam go zawsze, w każdym momencie i w każdym miejscu o każdej porze.

Cavalli stworzył zapach, który całkowicie mnie pochłonął - zawładnął moim ciałem, duchem i sercem <3 Jest całkowitym uosobieniem tego co najlepsze i jest moim ideałem <3

Cavalli Paradiso dostaniecie w Sephorze:

 30 ml 189 zł / 50 ml 279 zł/ 75 ml 349 zł.

Możecie te same pojemności zamówić też w perfumeriach online np. na iperfmy. pl ( 30 ml za 123.23 zł) lub na perfumy-perfumeria.pl ( 75 ml za 253.44 zł).

Moje Karol kupił w Sephorze ale widać chyba tą różnicę cenową ;)

  • Share:

You Might Also Like

42 komentarze